Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Katalog nástěnných bytových klimatizací

Dawn – DC Inverter, A+++, R32

Nástěnné jednotky Dawn jsou vrcholem aktuálního vývoje. Využívají chladivo R32 splňující přísné evropské kvóty z hlediska regulace F-plynů. Dále jsou navrženy s maximální energetickou účinností a třídou A+++/A+++ (chlazení / vytápění. Jsou dostupné ve dvou výkonových modelech 2,5 a 3,5 kW. Jsou velmi vhodné pro klidové místnosti jako jsou ložnice, jelikož vykazují velmi nízkou hlučnost. Pýchou jednotky je její "úmělá iteligence", kdy díky čidlu dění, pohybu a osvitu je schopna jednotka plně autonomně regulvoat svůj výkon a provoz včetně nastavení.
Pro více informací.

Flare – DC Inverter, A+++, R32

Nástěnné jednotky Flare jsou zcela novým modelem zaměřeným na maximální účinnost, nízkou hlučnost a široukou nasdstandardní výbavu. Jednotky Využívají chladivo R32 splňující přísné evropské kvóty z hlediska regulace F-plynů. Jsou navrženy ve velmi čistém elgantním designu a jsou univerzální i pro systémy multisplit 1+h. Hlučnost vnitřních jednotek je od 19 dB(A) a jsou tak vhodné i do ložnic a klidových místností. Samozřejmostí je možnost ovládání jednotky pomocí aplikace v chytrém telefonu iOS/ANdroid (volitelně) a beznapěťový On/Off kontakt. Obdobně jako u jednotek Dawn se již jedná o zcela novou konstrukci pro snadnou a rychlou instalaci. Jednotky jsou vybaveny chytrým instalačním plechem a odnímatelným spodním krytem pro rychlý přístup k elektronice a připojení Cu. potrubí.
Pro více informací.

Aqua – DC Inverter, A+, R410A

Jednotky Aqua jsou jedinečné díky svému designu. Jsou vybaveny nanogenerátorem vodních molekul, který nahrazuje také funkci ionizátoru vzduchu. Umožňuje vrátit zpět do místnosti zkondenzovanou vodu tak, aby nedocházelo k vysušování vnitřního vzduchu. Samozřejmostí jsou funkce jako sleep, power apod. Více naleznete v katalogu. Pro maximální komfort uživatele jsou jednotky navrženy ve velmi tichém provedení (22 dB(A)) a jsou vhodné i do klidových zón a ložnic.Volitelně lze jednotky vybavit Wi-Fi modulem pro ovládání jednotek z jakéhokoliv místa na světě pomíc internetového připojení. Energetická třída A+ / A
Pro více informací.

Nebula – DC Inverter, A++, R410A

Jednotky Nebula jsou velmi elegantními nástěnnými jednotkami určený pro systémy single split a multisplit DC Inverter. Je možné je dodat v bílém a zlatém provedení (bílý standard). Jsou v základu vybaveny celou řadou nadstandardních funkcí jako systémem zpětné vlhčení vzduchu nano-aqua, který zastupuje také funkci ionizátoru. Jsou navrženy pro maximální úsporu vyjádřenou energetickou třídou A++ / A+.Volitelně lze jednotky vybavit Wi-Fi modulem pro ovládání jednotek z jakéhokoliv místa na světě pomíc internetového připojení.Jednotky disponují samozřejmě také celou řadou dalších funkcí, které podporují vnitřní komfort a uživatelské ovládání jednotek.
Pro více informací.

Brezza – DC Inverter, A++, R410A

Jednotky Brezza jsou navrženy jako optimální řešení pro klimatizaci/vytápění rezidentních či lehkých komerčních prostor. Jsou vybaveny elegantním „88“ displejem včetně stavových LED diod. Jsou standardně vybaveny nano-aqua generátorem vodních částic, který umožňuje navrácení části zkondenzované vody zpět do cirkulačního vzduchu. Tento generátor současně zastupuje funkci ionizátoru vzduchu. Jsou velmi vhodné také do klidových místností jako jsou ložnice, jelikož dosahují velmi nízké hlučnosti a to Lp = 22 dB(A). Samozřejmostí je celá řada dalších přídavných funkcí jako dlouhý dosah proudu, 10°C temperace vzduchu, beznapěťový kontakt atd.
Pro více informací.

Tundra – DC Inverter, A++, R32

Nástěnné klimatizační jednotky Tundra jsou optimální volbou pro klienty nevyžadující speciální funkce a design. Oproti variantě jednotky s chladivem R410A mají LCD displej v čelním panelu a možnost dovybavení USB WiFi modulem. Jsou navrženy s plynulou regulací výkonu kompresoru pomocí digitálního frekvenčního měniče. Vnitřní jednotka je velmi elegantního jednoduchého designu s velmi nízkou hlučností 20 dB(A) v 1 metru od jednotky při nejnižších otáčkách. Standardně jsou vybavení také funkcí vytápění jsou tedy tepelným čerpadlem vzduch/vzduch s energetickou třídou A++ / A+. Součástí dodávky je vždy i dálkový ovladač včetně držáku pro uchycení na zeď a sada pryžových podložek pod venkovní jednotku.
Pro více informací.

Tundra – DC Inverter, A++, R410A

Nástěnné klimatizační jednotky Tundra jsou optimální volbou pro klienty nevyžadující speciální funkce a design. Jsou navrženy s plynulou regulací výkonu kompresoru pomocí digitálního frekvenčního měniče. Vnitřní jednotka je velmi elegantního jednoduchého designu s velmi nízkou hlučností 20 dB(A) v 1 metru od jednotky při nejnižších otáčkách. Pro zobrazení stavu jednotky se využívá jednoduchých stavových diod. Standardně jsou vybavení také funkcí vytápění jsou tedy tepelným čerpadlem vzduch/vzduch s energetickou třídou A++ / A+. Součástí dodávky je vždy i dálkový ovladač včetně držáku pro uchycení na zeď a sada pryžových podložek pod venkovní jednotku.
Pro více informací.

Galerie


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič