Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Katalog multisplit jednotek

Venkovní kondenzační jednotky DC Inverter

Veškeré venkovní jednotky multisplit systému jsou vybaveny digitálním frekvenčním měničem otáček kompresoru, díky kterému jsou jednotky schopny plynule regulovat výkon v závislosti na požadavcích vnitřních jednotek. Venkovní jednotky jsou k dispozici od 4,0 do 12,5 kW nominálního chladicího výkonu. Na systém je možné připojit až 5 vnitřních jednotek v libovolném modelovém provedení.
Pro více informací.

Super Maxi

Systémy Super maxi jsou co do poštu vnitřních a venkovních jednotek multisplit systémem. Ovšem díky využití standardních single split vnitřních a venkovních jednotek z řady Super Match se jedná o single split systém s více koncovými prvky klimatizačního systému. Systém jako takový může využívat 2-4 vnitřních jednotek připojenýách na jednu venkovní jednotku. Veškeré vnitřní jednotky pracují ve stejném nastavení.
Pro více informací.

Vnitřní nástěnné jednotky

Na multisplit systém je možné připojit nástěnné jednotky z modelových řad Aqua, Nebula a Brezza. Jedná se o totožné vnitřní jednotky jako běžných single split nástěnných systémů se stejnými funkcemi s rozídlem zapojení do multisplit systému až 1+5.
Pro více informací nahlédněte na funkce vnitřních nástěnných jednotek zde.

Vnitřní kazetové jednotky

Vnitřní kazetové jednotky jsou k dispozici od 2,6 do 6,5 kW chladicího výkonu a jedná se o vnitřní kazetové jednotky z řady DC Inverter.
Pro více informací.

Vnitřní podstropní/parapetní jednotky

Vnitřní podstropní/parapetní jednotky jsou k dispozici od 2,6 do 6,3 kW chladicího výkonu.
Pro více informací.

Vnitřní kanálové jednotky

Vnitřní kanálové jednotky jsou k dispozici od 2,5 do 7,3 kW chladicího výkonu v provedeních externího tlak ventilátoru 25 a 50 Pa.
Pro více informací.

Video


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič