Haier - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Katalogy

Venkovní jednotky MRV-S (MRVIII-S)

Venkovní jednotky MRV-S jsou určeny pro menší aplikace s maximálním počtem 19 ks vnitřních jednotek na jednu venkovní kondenzační jednotku. Kondenzační jednotky jsou dostupné od 8 do 33,5 kW nominálního chladicího výkonu. Jelikož se jedná o systém MRV (modulated refrigerant value) je vedení chladiva vedeno v jedné potrubní trase, která se rozvětvuje pomocí chladivových odboček. Pro správný návrh systému vč. chladivového potrubí je k dispozici projekční software v ČJ zdarma.
Pro více informací.

Venkovní jednotky MRV-C (MRV III-C, MRV IV-C)

Venkovní jednotky MRV-C jsou určené pro velké aplikace s maximálním počtem 64 ks vnitřních jednotek na jeden systém. Venkovní kondenzační jednotky jsou dostupné od 22,6 do 204 kW nominálního chladicího výkonu. Jelikož se jedná o systém MRV (modulated refrigerant value) je vedení chladiva vedeno v jedné potrubní trase, která se rozvětvuje pomocí chladivových odboček. Pro správný návrh systému vč. chladivového potrubí je k dispozici projekční software v ČJ zdarma.
Pro více informací.

Venkovní jednotky MRV III-RC (3-trubkový systém)

Veknovní jednotky respektive systémy MRV III-RC jsou tzv. 3 trubkový systém využívající rekuperaci kondenzačního tepla a umožňují tak současný provoz vnitřních jednotek v módu chlazení a vytápění. Pro správný návrh systému vč. chladivového potrubí je k dispozici projekční software v ČJ zdarma.
Pro více informací.

Vnitřní jednotky

Sortiment vnitřních jednotek je velmi široký a jsou k dispozici jednotky od 2,2 do 28 kW chladicího výkonu. Modely vnitřních jednotek jsou navrženy vždy tak, aby umožnily optimálním řešením jakéhokoliv projektu. Na další stránce si můžete vybrat typ pro Vaší aplikaci.
Pro více informací.

Ovládání

Ovládání klimatizačních systémů MRV je možné individuálně každou vnitřní jednotku, skupinové anebo centrálním ovládáním celého systému. Centrální ovládání může být realizováno pomocí centrálního nástěnného ovladače, softwaru v PC anebo přes MaR.
Pro více informací.

Příslušenství

Pro chladivové potrubí a jeho rozbočení k vnitřním jednotkám se použijí odbočky, tzv. „refnety“, které jsou nabízeny a dodávány v odpovídající dimenzi.
Pro více informací.

Vodou chlazené venkovní jednotky MRV-W

Společnost Haier vyvinula také venkovní jednotky s vodou chlazeným kondenzátorem. Tyto jednotky jsou velmi vhodné pro rekonstrukce stávajících systémů. Více informací Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Vodou chlazený MRV systém


Home      O společnosti      Prodejci / Servis      Ke stažení      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič